Киевский центр терапии
и микрохирургии глаза

Главная / О клинике

Оставьте Ваш отзыв

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.Отзывы наших пациентов

 1. Левтерова Анастасия Алексеевна

  Здравствуйте, делали лазерную коррекцию, все очень быстро, безболезненно, врачи делают свою работу на высшем уровне, отзывчивые и вежливые, если тоже хотите обратится в эту клинику по какому-то вопросу, смело это делайте!!!

 2. Сич Юлія Віталіївна

  23 жовтня 2019 року зробила лазерну корекцію зору. Було на обидва ока – 4.5. 12 років проходила в лінзах.
  Не вірила, що можна повернути 100% зір. Після корекції (на 5-6 день) моєму задоволенню не було межі. Дуже вдячна за можливість чудово бачити без лінз, окулярів…
  Пройшло 3 місяці я забула як страшний сон про всі ці контейнери, роствори.Ще раз дуже вдячна всьому персоналу, а особливо Качуряк Н.В.

 3. Ящура Надія Олександрівна

  Місяць тому зробила лазерну корекцію зору, на сьогоднішній день маю зір 100 %. До операції мала міопатію слабкого типу -3 на обидва ока. Щиро вдячна лікарю Качуряк Наталії Віталіівні та медперсоналу за професійність, чуйність, увагу.
  Хто вагається, не бійтеся у центрі чудові спеціалісти. Прекрасно бачити світ без окуляр та лінз😊
  Безмежно вдячна😘

 4. Дмитрий

  Делал 3 года назад операцию.До этого не решался 5 лет.Сейчас очень доволен результатом.Персонал очень профессиональный и внимательный.Спасибо огромное всему персоналу вашей клиники)))

 5. Щетинин Максим Владимирович

  Очень хорошая клиника,встретили,как родного).Было 30% зрения на правом глазу-астигматизм,после коррекции стало 100%.Прошел уже месяц-все хорошо.Персоналу-девушкам спасибо,все красивые и добрые.Огромное спасибо хирургу Качуряк Натальи Витальевны-очень приятная и отзывчивая женщина.

 6. Лігоцька Інна Володимирівна

  Хочу подякувати Центру та лікарю КАЧУРЯК НАТАЛІЇ ВІТАЛІЇВНА за те,що тепер я можу бачити без окулярів. 13.02.19 мені зробили Ексімерлазерну корекцію очей, діагноз міопія, – 4.Я довго на це наважувався, і нарешті я це зробила, і я дуже щаслива, що тепер я бачу. Чому я вибрали саме цей Центр. Коли у моєї дитини було проблеми з очима, я довго шукала куди звернутись за допомогою, читала відгуки.. І зупинилась на Київському центрі терапії і мікрохірургії ока, і не пожалкувала,тому що мені тут допомогли, мені дуже сподобався Центр.. І ще тоді я вирішила, якщо ж нарешті наважусь на корекцію, буду робити лише тут. І цей день настав, я звернулась, була зроблена діагностики зору, і підтверджено, що я можу зробити корекцію. На всі мої питання,від лікаря КАЧУРЯК Н. В. я отримувала відповідь, у мене вже тоді було відчуття довіри і впевненості, що все буде добре. Дякую вам, Лікарю. А також дякую Центру, та всьому персоналу, дуже приємні люди, дякую за вашу турботу.

 7. Антоніна

  Робила корекцію очей, дуже задоволена результатом. Особливу вдячність хочу виразити Качуряк Наталії Віталіївні, професійний підхід, поради і підтримка допомогли швидко реабілітуватись,і подивитись на світ, в прямому сенсі, новими очима. Раджу всім, хто ще вагається резикнути, воно того варте😉

 8. Голдаева Алёна Валентинновна

  11 дней назад сделала лазерную коррекцию зрения в Киевском центре терапии и микрохирургии глаза и очень довольна!!!😊 Зрение было – 6.5 и астигматизм.Сразу же после операции стала прекрасно видеть😊Спасибо огромное, Качуряк Наталье Витальевне, за успешную операцию, внимательное и доброе отношение и поддержку. И так же хочу отметить и выразить благодарность всем сотрудникам центра, т.к.клиентоориентированный подход и сервис на высшем уровне. Хочу вдохновить всех, кто ещё не решился на коррекцию, делайте и обретёте наконец-то свое отличное зрение без этих уже надоевших линз и очков.

 9. Голдаева Алёна Валентинновна

  10 дней назад сделала лазерную коррекцию зрения в Киевском центре терапии и микрохирургии глаза и очень довольна!!!😊 Зрение было – 6.5 и астигматизм.Сразу же после операции стала прекрасно видеть😊Спасибо огромное, Качуряк Наталье Витальевне, за успешную операцию, внимательное и доброе отношение и поддержку. И так же хочу отметить и выразить благодарность всем сотрудникам центра, т.к.клиентоориентированный подход и сервис на высшем уровне. Хочу вдохновить всех, кто ещё не решился на коррекцию, делайте и обретёте наконец-то свое отличное зрение без этих уже надоевших линз и очков.

 10. Оливас Корнехо Леонид Хуанович

  Делал лазерную коррекцию тут. Огромное спасибо Качуряк Наталье Витальевне. Она профессионал с большой буквы, чуткий и отзывчивый человек. Откорректировал зрение с -6,5 до 1. Ещё раз благодарен Наталье Витальевне и клинике за новое качество жизни.